Mennesker

Møt menneskene bak NBM, les om våre erfaringer og kunnskaper.

Managing Partner

Per Rødland

Per Rødland har mange år med erfaring innen finans fra ledende investeringsbanker og rådgivningsselskap som blant annet Merrill Lynch, Haver Analytics, og…

per.rodland@nbm.no +47 995 47 232 Les mer

Partner

Arild Johnsen

Arild Johnsen har bred bakgrunn fra flere bransjer, hovedsakelig innen bank, finans og eiendom. Han har jobbet som leder og mellomleder for…

arild.johnsen@nbm.no +47 934 07 347 Les mer

Partner

Torbjørn Jacobsen

Torbjørn Jacobsen startet Norsk Bedriftsmegling AS i 2000. Før dette hadde han over 30 års erfaring fra næringslivet. Først 15 år i…

torbjorn.jacobsen@nbm.no +47 913 46 604 Les mer

Partner

Odd Erik Skippervold

«Skip» har lang fartstid som leder for såvel norske som internasjonale selskaper. Han har 40 års erfaring fra norsk og internasjonalt næringsliv,…

skip.skippervold@nbm.no +47 971 50 913 Les mer

Partner

Mathias Eriksen

Mathias Eriksen er utdannet maskiningeniør og har over 18 års erfaring fra aluminiumindustrien hos Norsk Hydro og SAPA, hvor han jobbet med…

mathias.eriksen@nbm.no +47 450 01 827 Les mer

Partner

Erik Hartvig-Larsen

Erik Hartvig-Larsen har en omfattende karriere innen selskapsledelse, investeringer, eiendom og prosjektledelse. Han har bl.a vært adm.dir. for Investra ASA, Schneider Norge…

erik.hartvig-larsen@nbm.no +47 901 04 999 Les mer

Megler / Rådgiver

K. Richard Paulsen

K. Richard Paulsen har over 20 års arbeidserfaring innenfor toppledelse. 10 år som toppleder i mediebransjen og 10 år innen reiseliv og…

richard.paulsen@nbm.no +47 414 14 999 Les mer

Tilknyttede rådgivere

Petter Smogeli

Petter Smogeli har utdannelse som ingeniør innen bygg og anlegg, med…

petter.smogeli@nbm.no +47 454 99 327 Les mer
Geir Hjorth

Geir Hjorth har lang og allsidig bakgrunn fra norsk reiseliv og…

geir.hjorth@nbm.no +47 92 839 000 Les mer
Arild Vindi

Arild Vindi har vært en aktiv og profilert næringslivsleder på Sørlandet…

arild.vindi@nbm.no +47 909 65 501 Les mer
Morten Groven

Morten Groven har mer enn 35 års erfaring fra finansnæringen. I…

morten.groven@nbm.no +47 416 28 138 Les mer